واحد آموزش اتاق بازرگانی اردبیل

ACCIMA.IR

امروزه آموزش به عنوان يكي از مكانيزم هاي اصلي توسعه منابع انساني درحوزه سازمان ها و بنگاه هاي اقتصادي مورد توجه بسياري از صــــــاحب نظران ومسئولين و مديران آموزش قرار گرفته است. آنچه بويژه در سازمانها، و بنگاه هاي بزرگ اقتصادی از اهميت فراواني، برخوردار است جهت گيري فعـاليت هاي آموزشي به سمت ديدگاه هاي سيستمي و نگرش هاي استراتژيك مي باشد كه ضرورت آن را با توجه به شرايط نوين جهاني، فن آوريهاي پيچيده، سـرمايه دانش و تغيير در مشاغل دو چندان مي نمايد. تلفيق و تمركز نگرش سيستمي و جهت گيــــــــري استراتژيك با كاركردهاي اصلي سياست گذاري ، برنامه ريزي و اجرا و ارزشيابي آموزشي چرخه آموزش در سازمان ها را هدفمند ، عقلايي، پويا و انعطاف پذير مي نمايد.

اتاق بازرگانی اردبیل نیز به منظور بالا بردن سطح علمی تجار و همچنین سطح کیفی تجارت استان اقدام به برگزاری دوره های رایگان تخصصی و کاربردی با هماهنگی اتاق بازرگانی ایران و استفاده از اساتید درگیر حوزه اقتصاد نموده است . بازرگانان و علاقه مندان به این دوره ها می توانند با ثبت نام در این دوره ها و استفاده از کلاسها از جدیدترین پیشرفتها و متدهای حوزه بازرگانی مطلع شوند.

ACCIMA.IR

لازم به ذکر است به شرکت کنندگان در دوره ها از طرف اتاق بازرگانی اردبیل گواهی پایان دوره اعطا میگردد.

همچنین علاقه مندان به شرکت در این دوره ها می توانند از طریق خبر نامه و عضویت در سایت اتاق بازرگانی اردبیل از تاریخ و نحوه اطلاع رسانی دوره ها و سمینارها با خبر شوند.


لینک ثبت نام
جستجو

آموزش

---------

------------

سالن همایش اتاق بازرگانی اردبیل

-------------

لینک ثبت نام

عضویت در خبرنامه